W dużej jak na możliwości klanu lepiance odbywa się zebranie. Najważniejsze wilki i parę innych siedzą w środku, Ci którzy się nie mieszczą stoją na zewnątrz i słuchają.
- Sprawa jest bardzo ważna - zaczyna mówić samiec alfa.
- Nie mów, że któryś z klanów wypowiedział nam wojnę - powiedział jakiś zdenerwowany wilk.
- Nie - uśmiecha się basior - To raczej radosna nowina.
Basior wyjmuje ze skórzanej torby nieco podniszczoną drewnianą tabliczkę. Wyryta jest na niej mapa wszystkich znanych wilkom krain. Wszyscy przyglądają się jej ze zdziwieniem.
- Przecież wszyscy już znamy tę mapę! - krzyczy ktoś.
- Przyjrzyj się dokładniej, nikt nie zmieniał jej od długiego czasu. Ja jestem pierwszy.
~~~
Kliknij aby powiększyć obrazek.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz